Partnerünk a Jooble.

ALKALMAZÁS ÜZEMELTETÉSI MUNKATÁRS

Magyarország egyik legnagyobb biztosítótársaságának üzemeltető csapatába keresünk új kollégát, budapesti munkavégzéssel. Ha szeretnéd egy összetartó, szakmailag kimagasló csapat tagjaként tovább mélyíteni ismereteidet alkalmazás üzemeltetés területén, ne habozz, küldd el jelentkezésed még ma!

Feladatok:

  • Windows környezetben futó back office alkalmazások üzemeltetése,
  • Adatbázis szerverek (MySQL, DB2) konfigurálása, üzemeltetése és felügyelete,
  • Az üzemeltetett alkalmazásokra és IT rendszerekre visszavezethető incidensek analitikájában és a hibák elhárításában való aktív közreműködés,
  • IT szolgáltatásokkal kapcsolatos dokumentáció létrehozása, karbantartása,
  • Monitoring rendszer üzemeltetése,
  • Új rendszerek, folyamatok bevezetésénél való aktív közreműködés.

Elvárások:

  • Legalább 1 év, hasonló munkakörben szerzett tapasztalat,
  • Ismeretek az alábbiakban: MSSQL, MySQL, DB2, Java alkalmazás szerverek.
  • Rendszerszemlélet, analitikus- és jó problémamegoldó képesség,
  • Nyitott, rugalmas, proaktív, csapatjátékos személyiség.

Előny:

  • Pénzügyi, biztosítási szektorban szerzett tapasztalat,
  • Verziókezelő rendszerek illetve tesztelési módszertanok ismerete.
  • Kommunikációképes angol nyelvtudás.